اهمیت حضور در نمایشگاه های WATEX از دیدگاه قائم مقام مدیرعامل شرکت مهندسی پیشتاز صنعت پارس خرم

یکشنبه, 04 دی 1401


به مناسب رویداد مهم هجدهمین دوره نمایشگاه بین المللی صنعت آب و تاسیسات آب و فاضلاب تهران ۱۴۰۱ WATEX، روابط عمومی شرکت مهندسی پیشتاز صنعت پارس خرم در مصاحبه ای با جناب آقای دکتر سید احمد حسینی نائب رئیس هیئت مدیره و قائم مقام مدیرعامل پیرامون اهمیت این رویداد را بررسی نموده است. دکتر حسینی در این مصاحبه ضمن اشاره به اینکه نمایشگاه های WATEX به طور سنتی برای بازاریابی محصول، خدمات و تجارت صنعت آب و فاضلاب ملی و بین المللی اهمیت دارند اشاره کردند:

این نمایشگاه ها برای چندین سال مؤثرترین رویداد حوزه مدیریت ابی کشور بوده اند. نمایشگاه های WATEX به دلایل زیادی سودمند هستند و کنار گذاشتن آنها از دستور کار ممکن است به این معنی باشد که فرصت های بزرگی برای رشد صنعت آب و فاضلاب کشور از دست می رود.


دکتر حسینی با تأکید بر تأثیرگذاری نمایشگاه های WATEX در سطح ملی و بین المللی افزود:

وقتی صحبت از تأثیرگذاری می شود، هیچ چیز نمی تواند با تعامل رو در رو رقابت کند. این نوع ارتباط یکی از قدرتمندترین و موفق ترین ابزارهای اثرگذاری در حوزه فنی - مهندسی مدیریت آبی است و نمایش تمام آنچه شرکت شما در نمایشگاه ارائه می دهد یکی از تنها پلتفرم هایی است که به شما امکان می دهد با کارفرما، مشاور و بهره برداران بالقوه شخصاً تعامل داشته باشید. فرقی نمی‌کند که یک خدمات را ارائه می‌کنید یا یک محصول، یک تعامل حضوری و مکالمه کوتاه مبتنی بر پرسش و پاسخ می‌تواند به شما در توسعه مارکت کمک کند و به طور کلی بسیار مؤثرتر از روش های دیگر در این صنعت است.

قائم مقام مدیرعامل و نائب رئیس هیئت مدیره شرکت مهندسی پیشتاز صنعت پارس خرم با اشاره به روند هم افزایی مثبت در نمایشگاه های WATEX تأکید کرد:

صنعت آب و فاضلاب در سراسر دنیا به دلایل مختلف دائما در حال تغییر است و نمایشگاه های WATEX مکانی عالی برای کشف و توسعه بیشتر آخرین روندهای این صنعت هستند. در حالی که انجام تحقیقات خود در خارج از آنها نیز بسیار مهم است، فقط بازدید از یک نمایشگاه WATEX می تواند فرصتی عالی برای افزایش درک از صنعت و جایگاه شرکت شما در آن ایجاد کند. نمایشگاه‌های WATEX به شما این امکان را می‌دهد که از تغییرات فعلی صنعت آب و فاضلاب کشور اطلاعات کاملی داشته باشید.

در پایان دکتر حسینی ضمن استقبال از ظرفیت بسیار بالای رقابت در صنعت آب و فاضلاب کشور در این باره به اهمیت شناخت شرایط رقابت سالم در صنعت آب و فاضلاب کشور در بستر این نمایشگاه ها اشاره کردند و برای تمامی شرکت های حاضر در این رویداد مهم آرزوی موفقیت نمودند و افزودند:

تمامی تلاش فعالان بخش خصوصی صنعت آب و فاضلاب کشور،  افزایش راندمان شبکه آب و فاضلاب کشور و ارائه راهکارهای فنی - مهندسی به دولت مردمی و نیز کشورهای همسایه جمهوری اسلامی ایران می باشد.