درباره شرکت پیشتاز صنعت پارس خرم

نجات آب، با اعجاز تکنولوژی

بلفا؛ برترین لوله فایبرگلاس ایران

شرکت مهندسی پیشتاز صنعت پارس خرم در یک منطقه باز به مساحت 80.000 متر مربع، همراه با سالنهای متعدد تولید با مجموع 6.000 متر مربع سایت مسقف تولید ساخته شده و حالا عنوان پرافتخارترین شرکت تولیدی صنعتی حوزه GRP را با نهایت توانمندی یدک می کشد. تجهیزات، مدیریت عملیاتی و فضای آزمایشگاه های بین المللی بلفا در شهرستان خرمبید، بام استان فارس واقع شده است. بلفا با شرکت بریتانیایی Technobel of London در سیستم های لوله و فناوری های مرتبط مشارکت متسمر و چندین ساله دارد و تمامی سیاست های فنی و مهندسی خود را حسب لایسنس بین المللی بریتانیایی تنظیم نموده است. این شرکت بازارهای ملی و بین المللی را از طریق دفاتر داخلی و بین المللی خود دنبال کرده و افتخار خدمت به صنعت ملی و صنایع فراملی را در کارنامه زرین خود دارد. 

شرکت مهندسی پیشتاز صنعت پارس خرم از سال 1383  در بخش لوله و کامپوزیت GRP فعالیت خود را آغاز نموده است و در پروژه‌هایی که در آن لوله‌ها و سایر ملزومات GRP مورد نیاز بوده است را با موفقیت توانایی خود را محک زده است. در انواع پروژه های انتقال آب، راه و شهرسازی، مخازن و اتصالات و محصولات به سفارش مهندسی شده ی شرکت های خریدار این شرکت کاملاً موفق بوده است. مهمترین عامل در دستیابی به این موفقیت ها مرکز فناوری بلفا است که در آن فرآیند تحقیق و توسعه با دقت بسیار زیادی توسط بنیان گذاران صنعت GRP کشور انجام می شود.

محصولات بلفا الزامات استانداردهای منتشر شده توسط بسیاری از سازمان های استاندارد مانند CEN، ISO، TSE، AWWA، ASTM، BSI را برآورده می کنند. محدوده محصولات استاندارد بلفا به شرح زیر است:
* قطر: DN 100 - 4000 میلی متر
* فشار: PN 1 - 40 bar
* سختی: SN 1250 - 10000 Pa

این محدوده محصول، محصولات استاندارد و متناسب با تمامی نیاز داخلی و نیاز پروژه های خارجی را حتی برای کاربردهای غیراستاندارد تعریف می کند.

حوزه فعالیت شرکت مهندسی پیشتاز صنعت پارس خرم

تولید و فروش لوله، اتصالات و مخازن GRP

شرکت مهندسی پیشتاز صنعت پارس خرم با نام تجاری بلفا، یکی از شرکت های توانمند استان فارس می باشد که با بکارگیری فناوری های نوین و پیشرفته، لوله های ( GRP(Glass Reinforced Plastic را با اتکا به متخصصین مجرب و بکارگیری  به روزترین تجهیزات استاندارد اروپا تحت لیسانس شرکت تکنوبل لندن (Technobel of London) منطبق با استاندارهای فوق الذکر تولید می نماید.

این فناوری نوآورانه، راه حلی ایده آل برای حفاظت از بحران ها و تنش های آبی کشور و توسعه پایدار منطبق با شرایط  زیست محیطی کشور می باشد. دراین راستا شرکت مهندسی پیشتاز صنعت پارس خرم توانسته است به تمامی تعهدات خود در اجرای استانداردهای کنترل کیفیت برای تمام مراحل تولید حتی بالاتر از سطوح جهانی، جامه عمل بپوشاند. در حال حاضر این شرکت با دارا بودن دو خط تولید با ظرفیت هرخط ۴۰ متر لوله در ساعت و در ۳ شیفت کاری در بالاترین راندمان خود قرار دارد.