مهندسی فروش

واحد مهندسی فروش شرکت مهندسی پیشتاز صنعت پارس خرم در دفتر ستاد مرکزی شرکت مستقر می باشدو کارشناسان خبره و متخصص با بالاترین راندمان پاسخگویی، جهت مشاوره رایگان و مذاکرات تخصصی آماده پاسخگویی هستند. ما در تیم مهندسی فروش بلفا خود را مؤظف می دانیم با اجرای استراتژی‌ها، برنامه‌ها یا طرح‌هایی که توسط مدیریت تعریف شده اند، با توجه به راندمان خطوط تولید، آزمایشگاه ها، انبارها، دفاتر حمل و نقل شرکت و ... مسیر عملیاتی شدن خواسته های خریداران را ترسیم نموده، آنها را برآورده نماییم. تیم تخصصی فروش بلفا مخاطب اصلی کمک فنی مشتری، پشتیبانی محصول و ارتقای حسن نیت عمومی است. 

ما تبلیغات و فروش همه محصولات و خدمات Flowserve قابل اجرا را از طریق کانال های مناسب، روابط مستقیم یا از طریق توزیع مسئولیت ها، مدیریت کرده و کار با گروه های فنی خریداران با هدف تضمین سفارشات برای محصولات و خدمات Flowserve را با بهترین قیمت ممکن و تحت بهترین شرایط ممکن پیش می بریم. تیم تخصصی فروش بلفا همه جنبه های فروش را با واحدهای تجاری Flowserve و سایر فروش های داخلی و خارجی درگیر هماهنگ می کند. بخشی از خدمات واحد مهندسی فروش عبارتند از:

برگزاری جلسات با مهندسان برنامه در مورد استراتژی پیشنهادی و بررسی سفارشات به صورت شفاف و اعلام نتیجه به خریدار.
هماهنگی بین کارخانه، خریدار و واحد تجاری Flowserve در مورد تمام موارد قراردادی، اعم از فنی، تجاری و شرایط تحویل و ... .
مطالعه وضعیت فروش، روندهای موجود در بازار و هم افزایی با گروه های فنی.
رهبری هماهنگی پروژه های کلیدی یا خریداران Grade A با مهندسان برنامه و پرسنل واحدهای بازرگانی طرفین.
تهیه و تنظیم استراتژی فروش و طرح های توسعه ای بازارهای موجود و جدید.

 

دفتر مهندسی فروش شرکت مهندسی پیشتاز صنعت پارس خرم، دارای نمایندگی های فعال در سراسر کشور با پوشش صددرصدی تمامی استانها شامل آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، تهران، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سمنان، سیستان و بلوچستان، فارس، قزوین، قم، کردستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه وبویراحمد، گلستان، گیلان، لرستان، مازندران، مرکزی، هرمزگان، همدان، یزد آماده انجام بررسی های میدانی و فعالیت مرتبط با فروش می باشد. 

همچنین دفاتر منطقه ای بین المللی به شرح ذیل می باشد: غرب آسیا مستقر در بغداد، بصره، صُحار، شارجه، دبی، دفاتر منطقه ای کشورهای اوراسیایی مستقر در تاجیکستان، ازبکستان، دفاتر منطقه ای کشورهای فدراسیون روسیه مستقر در مسکو، آستاراخان، دفاتر منطقه ای کشورهای اروپایی مستقر در لندن (با همکاری مشترک شرکت مادر) و براتیسلاوا و دفتر منطقه ای کشورهای آفریقایی مستقر در نایروبی. گستردگی حضور بلفا در سطح ملی و بین المللی یکی از عوامل اصلی موفقیت این شرکت در بین شرکت های همکار می باشد که همگی تحت رهبری دفتر مهندسی فروش مستقر در ستاد مرکزی تهران آماده خدمت رسانی به خریداران محترم می باشند.

ارتباط با دفتر مهندسی فروش:

آدرس تهران، خیابان ولی عصر، نبش خیابان ناصری، برج کیان، پلاک ۲۵۵۱، طبقه ۱۱، واحد ۳

تلفن: ۸۸۶۴۵۴۲۲-۰۲۱
کدپستی: ۱۹۶۸۶۴۷۷۴۱